SEKA PARK'TA ERİKLİ HAFTASONU. :)

Pazar, Mayıs 05, 2013

Piknikten esasında pek hoşlanmam ya da hoşlanmazdım diyelim. Kedi,böcek korkusu derken kabusa dönebiliyor çünkü. :) Geçenlerde küçük omuz askılı bir termos almıştık sahile indiğimizde keyifle kullanırız diye. Hazır hava güzel Seka Park'a gidelim dedik bugün. Termosu doldurdum,erik te aldık yanımıza. Biraz da abur cubur birşeyler. :)

Tuttuk Seka Park'ın yolunu. Çok güzel çay bahçeleri var. Ama hayalim bir ağaç gölgesine oturup keyif yapmak olduğundan amaçtan şaşmadık. Bir ara vazgeçer gibi olduk ama yerimizi bulunca,örtümüzü serdik. :)
Biraz etrafı resimledim.
Sanırım burada su gösterisi yapılıyor. Biz geçerken çalışmıyordu. Belki de geceleri ışık gösterileriyle çalışıyordur ne güzel. Yine gitmek lazım. :)
İnsan açık havada daha bir acıkıyor. Balık-ekmek ikilisini görünce şükür karnımızı da doyurduk. Çayımızı içtik,erikleri tuzladık. Bir haftasonu daha keyifle kapatmış olduk. Nicelerini,keyifle yaşamak dileğiyle. :)

You Might Also Like

2 yorum

  1. Piknik konusunda sana katılıyorum esracım :) Seka park kesinlikle akşamlarıda çok keyifli gezilecek favori yerlerden :)

    YanıtlaSil
  2. @Özge'nin Renkleri aynen öyleymiş bizde yavaştan böyle pratik pikniklere alışalım.bizim sahil kedi kaynıyodu,Seka'da bi tane bile görmedik. :)

    YanıtlaSil