KÜBÜLİMİN DÜĞÜNÜ,KINA GECESİ GÖZÜME TAKILANLAR! :)

Salı, Temmuz 10, 2012

Geldik Kübüli'nin düğününe Öncelikle gelinliğini çok beğendiğimi belirtmeliyim. :) Ayşe Hanım'ın ellerine sağlık. Çok özenerek dikti sağolsun. Kübra ilk başta biraz tedirgindi. Ama sonuç muhteşemdi. Sade ve şıktı. 
Gelin tacını fotoğraf çekimi yaparken soranlar oldu. Gelip bakanlar oldu. :) Biraz ince mi diye düşünüyorduk. Ama gelin başını yapıp yerleştirilince çok hoşumuza gitti. :) Gelinliğin üst kısmında boncuk ve inciler olduğu için tacı da öyle seçmiş kardeşim. :)

Gelinliğin arka kısmında kocaman sevimli bir fiyonk vardı. Formda durması için içine ince sünger yerleştirmiş Ayşe Hanım. :) Hiç eğilip bükülmedi.Havalı durdu.
Gelinlik çiçeğini de gelinik kumaşından tek tek elleriyle sarıp yapmış.Yani o güller goncalar hazır değil. :) Çok beğendik. Canlı çiçek fikrimizden vazgeçtik. :)
Duvağı kısaydı.Etek kısmı tül,beden kısmı dantel olarak istemişti Kübüli. :)
Bu da Nikah Sarayı'na girerken benim yakaladığım bir kareleri.Çok doğal çıkmışlar. :)
Düğün fotoğraflarını Tema Vakfı'nda çektirdiler.Eğlenceli bir çekim oldu.
Nikah Sarayı'ndaki fotoğrafçıyla da anlaşmışlardı. Böyle bir konseptte fotoğrafları da çekildi. Nostaljik bir hatıraları daha oldu. :)
Allah mutluluklarını bozmasın. Bu heyecanları bir ömür başka duygularda eklenerek taşısınlar inşaallah. :)
Bunlar da nikah şekerlerimiz!  Hazır alacakalardı. Nikah şekerini gösterdim. Malzemelerini alın beraber yapalım dedim. :) Yarı yarıya daha uyguna geldi neredeyse. Biraz sıkıldık,yorulduk ama değdi dimi? :)
Kına gecesinde hatıra amaçlı arkası magnetli bu keçe buzdolabı süslerini hazırlayıp,dağıttık. :) Herkes 1'er 2'şer aldı. ''Bunlar ne?'' diyerek. :)
Henüz tüm resimler elime geçmediğinden kına gecesinden bu kadar paylaşabiliyorum. Şehirler Arası Aşk sana da çok güzel düğün,kına gecesi ve ev sermeleri diliyorum. :)
Hoşçakalın.Mutlu kalın... :)

You Might Also Like

2 yorum

 1. Ah canımmm aminnnn çok teşekkür ederimmm çok mutlu oldum aklına geldiğim için :)
  Fotoğraflarda herşey çok güzel görünüyor. Tacı çok zarif gelinliği çok hoş. Kınadaki herşeyde aynı şekilde kına başıda tülün altından çok hoş görünüyor Maşallah. Rabbim mutluluğunu artarak devam ettirsin inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Mutlu ettiysem ne mutlu bana. Çok teşekkürler güzel düşüncelerin için. Amin. :)

   Sil