PUANTİYE KAVANOZ KAPAKLARINDA! :)

Pazartesi, Mart 05, 2012

   Evde portakal olduğu sürece kahvaltımda olan en sevdiğim içeçek :) Üç hafta kadar önce eşimle ortak bir karar aldık. Evimize Fanta/Cola almıyoruz artık Alışma sürecinde misafirliğe gittiğimiz yerlerde yudumlayabiliyoruz :) Bu durum sayesinde alternatiflere yöneldik. Reco şalgama , ben de sıkma portakal suyu ve vişne suyuna. Ortak olarak da meyveli maden suyunu seçtik..
  Bugün neler yapabilirim diye düşünürken geçen haftalarda parçacılardan kavanozlarıma kapak yapmak için aldığım puantiyeli kumaş geldi. (Bu kumaştan masa örtüsü de istiyorum :) Şimdilik denemeler bu resimdekiler. Makine ile dikiş geçilecek kenarlarına. Bir tane yapmamın sebebi dekupaja da el atacak olmam. Kavanozlarım bitmesin dimi?  Peçete ile yapılan dekupajlar çok hoşuma gitti. Akrilik boya,vernik,peçete tutkalı ve fırça şu an ihtiyacım olanlar aklımdakileri yapabilmek için. :)
 Uzun zamandır ilaçları bir yerlere sığdıramıyordum.
Çok güzel bir fikir buldum internette dolanırken. En kısa sürede yeni fikirler ve güzelliklerle buluşmak dileğiyle.Hoşçakalın...You Might Also Like

0 yorum