23 OLDUK BE ABİ! (:

Cuma, Mart 02, 2012

  
Mart ayının ilk günü gelmişim dünyaya. Yaramaz da bir çocukmuşum. Daha on sekiz ne zaman olucam diye beklediğim günler dün gibiyken bugün yirmi üç yaşındayım :) Zaman gerçekten akıp gidiyor. Mutlulukla,huzurla,sağlıkla,sevgiyle inşallah. Sabah Murat Abi aradı kahvaltıya çağırdı. Sohbet eşliğinde kahvaltımızı ettik. Sonrasında Feride bizi Serap Abla'lara kartopu oynamaya çağırdı.Güya bende makaron yapıcaktım doğum günü için. Gezmek söz konusu olunca iptal oldu pek tabi :) Hazırlandık düştük yollara.
Vardığımızda Feride'ler kardan adamı bitirmek üzereydiler. Zeytin dallarından boynunu süsleyince adı Sezar oldu :) Görüldüğü üzre suyunu çıkarttık karın. İçeri girince karnımızı bir güzel doyurduk. Serap ve Feride'nin ellerine sağlık. Çok lezzetliydi herşey. Saat altıya yaklaşınca eve gitmek üzre kalktık Rahile Yenge'yle.
Eve gelince alelacele pastane pidesi yaptım. Mısırları haşladım. Pizzaları fırına verdim. Yemekten sonra doğum günümü kutladık. Uğur Böceğini çok sevdiğimi bilen Recep önceden gidip siparişini verip yaptırmış. :) Biraz gözlerinin korkunç olduğunu söyleyince bozuldu. :) Murat Abi,Rahile Yenge,Reco ve ben güzel bir gün ve akşam geçirdik.Her günümüzün diğerini öncekini aratmaması dileğiyle.Hoşçakalın.

You Might Also Like

4 yorum

 1. Mutlu, sağlıklı uzun bir ömür geçir inşallah :) doğum günü kutlu olsun :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel duan için teşekkür ederim. Allah hepimize mutlu,sağlıklı bir ömür nasip eder inş :)

   Sil
 2. iyiki doğdun nice senelere arkdaşaım...
  pastan çok şekermiş...
  sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim arkadaşım inş. :)
   Sana da sevgiler...

   Sil